Wypoczynek u podnóża Gór Świętokrzyskich

Wstęp

Bristol Busko Zdrój to miejsce, które zostało stworzone z myślą dla każdego wymagającego wczasowicza. Idealne połączenie luksusowego salonu biologicznej odnowy, nowoczesnego uzdrowiska i intrygującego centrum sztuki, pozwoli każdemu odzyskać równowagę ducha oraz ciała. Wypoczywając tutaj doznasz nowego wymiaru. 

Misje hotelu 

  • Zdrowie – Dzięki temu, ze zdrowie w życiu jest najważniejsze, stwarzamy wzorowe warunki do aby odzyskać sprawność fizyczną jak i psychiczną,
  • Sztuka – Uzdrawiająca moc, która panuje na terenie całego hotelu sprawia, ze człowiek który z nią współpracuje czuje się o wiele lepiej i szybciej wraca do zdrowia,
  • Zaufanie – Ta misja jest niezwykle ważna dla hotelu, ponieważ bez niego żadna terapia nie może być w 100% skuteczna,
  • Zaangażowanie – Każdą wykonana pracę każdy pracownik wykonuje z odpowiednim zaangażowaniem oraz pasją,
  • Zrozumienie – W naszej pracy najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego gościa.

Tradycja uzdrowiska 

Dwa słowa, które nas w odpowiedni sposób opisują to doświadczenie i pasja. Od 01.06.1836 aż do dziś Uzdrowisko bez przerwy pomaga ludziom odzyskać siłę oraz równowagę psychiczną. Dzięki przebudowie jeszcze przedwojennego Sanatorium Bristol https://bristolbusko.pl/medical-center/sanatorium-bristol-w-busku-zdroju bardzo pomogła optymalnie połączyć funkcję hotelową i restauracyjną wraz z balneologią i wypoczynkiem. 

Basen, który jest oczyszczany nanosrebrem 

Dzięki nowoczesnej technologi oczyszczania wody, efektywność dezynfekcji i filtrowania wraz z użyciem nanosrebra zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli. Srebro to naturalny bakteriobójczy i leczniczy preparat. Tym samym zapobiega rozwojowi grzybów i bakterii oraz nie nie podrażnia oczu. 

Jonizowane powietrze 

Bristol Busko Zdrój posiada oczyszczacz powietrza który jest elektrostatyczny tym samym nawilża oraz jonizuję całą część uzdrowiskową oraz restauracyjno- hotelową. Z kolei w części  zabytkowej na życzenie gościa możemy uzdatnić powietrze. Oczyszczacz ma za zadanie odfiltrować powietrze ze wszystkich zanieczyszczeń np w postaci kurzy, zapachów, pyłów. Jonizator wytwarza mikroklimat, który jest podobny do tego który powstaje po burzy. Właśnie ten stan jest idealny dla organizmu ze względu na występującą wilgotność powietrza oraz brak zanieczyszczeń.